Sortuj po

Agregaty uprawowe

Uniwersalny sprzęt do przygotowywania roli pod uprawę zboża, roślin okopowych oraz kukurydzy, które znajdują zastosowanie w przedsiewnej uprawie wszystkich rodzajów gleb i daje możliwość szybkiego spulchnienia oraz wyrównaniu wierzchniej warstwy uprawowej. Każdy oferowany przez nas agregat uprawowy to niezawodne połączenie takich maszyn, jak klasyczna brona, kultywator, a także glebogryzarka, które już w trakcie jednego przejazdu wyrówna wierzchnią warstwę gleby, oczyści ją z brył ziemi, chwastów oraz perzu, a także odpowiednio ubije na głębokość siewu.

Proponowane przez nas sprzęty wyposażone zostały w wytrzymałe zęby o optymalnym rozkładzie, a także w wały na łańcuszkach bądź na docisku. Dostępne są również cenione wśród rolników modele hydrauliczne i wyposażone w odpowiednio wzmocnione wałki, z których, po rozpięciu z kultywatorem, można korzystać osobno. Każdy dostępny w naszej ofercie agregat uprawowy wyróżnia się płynną regulacją głębokości zębów przy pomocy mechanizmu kół do kultywatora. Atutami maszyn są również prostota ich obsługi (zarówno ustawiania roboczej głębokości, jak i składania), a także uniwersalność zastosowania.

Agregaty uprawowe nadają się ponadto do mieszania ziemi uprawnej z różnego rodzaju nawozami mineralnymi. Ich konstrukcje posiadają bardzo wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, dlatego stanowią wieloletnią inwestycję i pozwalają na niezawodne realizowanie zadań.


AGREGAT UPRAWOWY z WAŁAMI na ŁAŃCUSZKACH
AGREGAT UPRAWOWY z WAŁAMI na ŁAŃCUSZKACH
2 950,00 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
Agregaty uprawowe z wałem dociskowym
Agregaty uprawowe z wałem dociskowym
3 000,00 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
Agregat Uprawowy Hydraulicznie Składany
Agregat Uprawowy Hydraulicznie Składany
8 300,00 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
Zadaj pytanie!
Wyślij pytanie
Wygrywaj nagrody!

W tym tygodniu dla zadających pytanie i biorących udział w ankiecie mamy do wygrania Taczkę o wartości 150zl.

Dział sprzedaży
Robert Szatan
500 750 656
Sebastian Jędrasik
500 800 816
Sebastian Bykowski
500 750 709
Piotr Oracz 
500 750 560
SERWIS GWARANCYJNY
517 767 760
Tel. stacjonarny / FAX
44 754 13 71 
Czat na żywo