Sortuj po

Brony talerzowe

Podczas takich prac jak spulchnianie i rozdrabnianie gleby po orce, a nawet zamiast płytkiej orki, niezastąpionym narzędziem okaże się oferowana przez nas brona talerzowa, której inną potoczną nazwą, stosowaną przez rolników jest „talerzówka”. Dzięki odpowiednio ponacinanym dyskom ze stali borowej równomiernie potnie wierzchnią warstwę ziemi i delikatnie, w nieco mniejszym stopniu niż ma to miejsce w przypadku pługa, wymiesza ją.

Proponowane przez nas modele brony bez problemu nie tylko spulchnią rolę i rozbiją każdą większą grudę ziemi, ale również usuną wszystkie chwasty i kłącza. Sprawdzą się także w uprawie pastwisk i łąk, jako narzędzie do odsłaniania gleby zastępującego podorywkę. Wyróżnia je wzmacniana konstrukcja oraz bardzo praktyczny układ dysków, dzięki którym dostępne w naszej ofercie rozwiązania są trwałe i niezawodne, sprawdzając się w różnych warunkach. Objęte są 24-miesięczną gwarancją.

Każda talerzówka dostępna w naszej ofercie posiada w standardowym wyposażeniu belkę zaczepową, dzięki łatwiej podpiąć ją do ciągnika, zaczepy do wału doprawiającego oraz talerze nacinane, które pozwalają na równomierną pracę sprzętu.


Brona Talerzowa w Układzie V i X
Brona Talerzowa w Układzie V i X
3 520,00 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
Brony Talerzowe w Układzie V i X z Wałem Doprawiającym
Brony Talerzowe w Układzie V i X z Wałem Doprawiającym
4 100,00 zł
ZOBACZ WIĘCEJ
Zadaj pytanie!
Wyślij pytanie
Wygrywaj nagrody!

W tym tygodniu dla zadających pytanie i biorących udział w ankiecie mamy do wygrania Taczkę o wartości 150zl.

Dział sprzedaży
Robert Szatan
500 750 656
Sebastian Jędrasik
500 800 816
Sebastian Bykowski
500 750 709
Piotr Oracz 
500 750 560
SERWIS GWARANCYJNY
517 767 760
Tel. stacjonarny / FAX
44 754 13 71 
Czat na żywo