Opublikowano

Betonomieszalniki – Mieszalnik do betonu – idealne urządzenie dla brukarzy i rolników

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, zaczynają się bracę budowlane i najwyższy czas pomyśleć o udogodnieniach. Jedną z takich maszyn budowlanych jest mieszalnik do betonu, który znajduje  coraz częstsze zastosowanie wśród brukarzy. Dzięki zastosowaniu uniwersalnej ramki przy mieszalniku hydraulicznym, sprzęt ten możemy kompatybilować z różnymi koparkami, ładowarkami czy też ciągnikiem rolniczym.

W specagro posiadamy szeroki wybór mocowań np. mocowanie Mailleux, Mocowanie Szaffer, Weidermann, Thaler, Atlas, John Deere, Kramer, Mustang, JCB,  New Holland, Giant, Terex, Striegel, Faucheux, Macks, Hercules, Hamer, Matbro, Knikmops, Komatsu, Merlo, Avant, Everun. Dzięki zastosowaniu mieszalnika hydraulicznego do betonu zyskujemy oszczędność czasu i pieniędzy . Beton robiony jest bezpośrednio na budowie w szybkim tempie.

Dzięki zastosowaniu hydraulicznie otwieranego dna i rury spustowej fi 225 mm możemy precyzyjnie dozować wysyp urobku w wybrane przez nas miejsce. W mieszalniku do  betonu w wygodny i prosty sposób  będziemy mieszać nie tylko beton  ale również  różnego rodzaju materiały tj:  żwir, ziemię, ziarno zbożowe czy tez  paszę dla zwierząt TMR.